Вук Караџић

Погледајте видео

Добро дошли на сајт
Основне школе "Вук Караџић" у Србобрану

Најстарија смо образовна установа у србобранској општини. Негујемо традицију садржајне наставе и континуирано радимо на надградњи стручне компетенције наставника, како бисмо својим ученицима пружили адекватно образовање и васпитање. Подршка ученицима видљива је у сваком сегменту њиховог школског живота. Подстичемо свеукупни развој наших ученика, тако да по завршетку основног образовања имају добру основу, спремност за даље образовање и суочавање са животним изазовима. Негујемо блиску сарадњу свих актера школског живота – наставника, родитеља, ученика и локалне средине.

Најбоља едукација за Ваше основце
О школи
021/730-040

Идентитет наше школе

Школа као институција сваком актеру школског живота жели пре свега да осигура безбедну атмосферу и континуирано стицање компетенција за савремене изазове у животу.

Идентитет

Правилник

Правила понашања

Наставника

Ученика

Вуковаца

Награда

Сва дешавања везана за школу биће објављивана на овој страници.

21Фебруар
Распоред припремног рада за завршни испит
22Јануар
Упис првака

Будите слободни да нам пишете.

Најновије фотографије у галерији.