Моја школа је мој други дом – правила понашања

Тематски дан под називом „Моја школа је мој други дом – правила понашања“, је још једном потврдио да се наши ученици у школи осећају сигурно и безбедно.

Да је школа лепо место и да се у њој осећају сигурно, показали су наши ученици II3 на данашњој радионици. Своја правила понашања си осмислили и на ту тему израдили пано и ученици II2.

Ученици III1 одељења су показали како се у својој школи, у просторијама продуженог боравка, осећају пријатно и опуштено као код своје куће. Дневни боравак наше школе је прави кутак за одмор и разоноду.

Ученици виших одељења су се такође осврнула на тему „Моја школа је мој други дом“, па су на часовима технике и технологије након разговора, израдили плакате на тему правила понашања у кабинету, на часовима биологије су спремали стабла чије су крошње чинили листићи на којима су била исписана правила понашања. Часови цртања сликања и вајања су такође били инспирисани темом, те су направили плакате са цртежима и кратким порукама лепог понашања, док су на часовима математике, уз понављање бројевне праве, успели да понове и правила лепог понашања која су залепили испод саме бројевне праве.