Занимања наших родитеља

Тим за професионалну оријентацију школе, чијим радом координише школски психолог Виолета Пивнички, реализовао је пројекат „Занимања наших родитеља. 19 и 26.марта 2024. године. Пет родитеља ученика наше школе, различитих разреда, одржало је предавање ученицима осмог разреда. Упознали су их са својим занимањима, средњим и вишим школама, односно факултетима које су завршили, добрим и лошим странама посла, изазовима и тешкоћама, могућностима за напредак и сл. Обухваћена је област медицине, фармације, спорта, грађевине и економије. Ученици су пажљиво слушали предавања и постављали питања. Школа се захваљује Ани Станков, Јелени Мандић, Слободану Субићу, Наташи Каић и Виолети Келечевић, родитељима који су издвојили своје време и допринели овим предавањем квалитетнијој професионалној оријентацији ученика завршног разреда.