Предавање о финансијској писмености

У нашој школи је 22. и 29. априла одржано предавање о финансијској писмености у оквиру предмета предузетништво и домаћинство. Предавање је одржала Милица Мудрински, NLP Master Practitioner, а њене утиске преносимо у целости:

„Недавно сам имала част и задовољство да гостујем као предавач на тему финансијског образовања у вашој школи. Желим посебно истакнути изузетну преданост и визију директорице Ружице Милић и наставнице Исидоре Радованов које су препознале важност овог аспекта образовања за младе и њихову припрему за реалне животне изазове, што је за сваку похвалу.

Захваљујући деци, њиховој отворености и интересовању, предавање је било интерактивно и изузетно продуктивно. Тема је веома опширна, и неинтересантна, ми смо само ударили кочиће, за нека нова знања, за будуће младе предузетне људе.

Ово искуство је само потврдило колико је важно да се млади што раније упознају са основама финанцијске писмености и овој школи дугујем велику захвалност што ме је укључила у тај процес. Надам се да ће наша сарадња бити настављена и у будућности, јер заједно можемо много тога да понудимо нашим младима.”